Liitu meiega!

Teame 12 head põhjust, miks Avatud Vabariigi liikmeks saada.

L

Isiklik areng: meie liikmed saavad osaleda koolitustel, seminaridel, töötubades ja muudel arendavatel üritustel, mis avardavad silmaringi ja suurendavad enesekindlust.

L

Võrdne kohtlemine: tagame diskrimineerimiseta keskkonna, kus igaüks tunneb end väärtuslikuna.

L
Sotsiaalsed suhted: meil kohtuvad samade huvidega noored, luues võimaluse sõprussuhete loomiseks ja võrgustiku laiendamiseks.
L

Ühiskonnas osalemine: meie algatused annavad võimaluse kaasa rääkida, avaldada seisukohti, pakkuda lahendusi ja osaleda aktiivselt ühiskondlikus arutelus ning otsustusprotsessides.

L

Projektide ja ürituste korraldamine: meil saab osaleda erinevate projektide, ürituste ja kampaaniate korraldamisel, arendades oma loovust, meeskonnatöö oskusi ja korralduslikke võimeid.

L

Rahvusvaheline kogemus: saab avastada maailma, osaledes meie välismaistel projektidel, ja suhelda teiste kultuuride esindajatega.

L

Muutuste mõjutamine: meie liikmed aitavad kaasa erinevatele ühiskondlikele muutustele ja võitlevad oluliste teemade eest, olgu selleks keskkonnakaitse, inimõigused, haridus, linnaruum või muu.

L
Karjäärivõimalused: ühingus osalemine avab uksi tulevastele karjäärivõimalustele. Juhtimiskogemus noorteühingutes võib olla väärtuslik kogemus tulevastele tööandjatele.
L

Profidega kohtumised: meil saab kohtuda ja suhelda oma valdkonna spetsialistidega, jagada mõtteid, õppida kogemustest ning saada nõuandeid, mis toetavad isiklikku ja erialast arengut.

L

Eneseväljendus ja aktiivsus: tegutsemine meil võimaldab oma ideid väljendada ning osaleda aktiivselt ühiskondlikus elus, olgu siis läbi arvamusartiklite, sotsiaalmeedia või avalike ürituste.

L

Lõbu ja meelelahutus: meil saab alati osaleda põnevates sündmustes, nautida väljakutseid ja meeldejäävaid hetki.

L
Kättesaadavus kõigile: liitumine on tasuta, liikmemaks meil samuti puudub. Ühingu tegevust rahastatakse riiklikest ja erafondide stipendiumitest.